Нікопольська школа № 19

 
GISMETEO: Погода по г.Никополь Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Виставки

 

 З нагоди свята школи міста показали виставки з природного матеріалу. Кожна школа була неповторною. Виставка складалася з декількох композицій. А саме:

- Колаж про місто;

- Ікебана з природного матеріалу;

- Ікебана з квітів;

- Пано з живих квітів.

Наша школа прониклася духом козацької історії міста і створила єдину композицію "Минуле і сучасне нашого міста". Кожна поробка, ікебана, пано, виготовлені "золотими рученятами дітей", милувала око перехожих. 

 

 

Шановні гості!

    Запрошуємо вас здійснити невеличку подорож до млина!

    Чому саме млин?

    В Україні млин – це символ достатку. Ось  валки возів везуть зерно,  минають пригорок,  де розташувалася біленька хата зі світлими  віконцями, що запрошують  у гості. Під горою  зупинилися перепочити та поїсти куліша  чумаки перед далекою  дорогою. Ось коні  звертають на затишну сільську вуличку, де  зустрічає дворище щедрого  господаря!      Навколо такий мальовничий краєвид, що незчулися, як добралися до млина.  Та звуки Суличанського ярмарку зі жвавими та веселими торговцями , які пропонують  різний крам змушують мандрівників звернути з дороги. Відвідавши ярмарок прямуємо до  млина, де радо зустрічає мірошник, що не тільки меле муку, а й розважить гостей  музикою; привітна господиня, що пригостить смачними пирогами. Вечоріє… стомилися  всі. Аж ось почули соловейка в гаї.

  Наступна композиція «Соловейко в темнім гаї сонце зустрічає» символізує кохання, відданість,  ніжність, що так властиві українцям. Калина – одвічний символ України, колосся, національні  костюми – кожна деталь окремо і всі в поєднанні зображають атмосферу глибокого патріотизму.

 Дивлячись на панно з квітів, яке виготовлено «золотими рученятами» учнів нашої школи  згадуються слова відомої української народної пісні «Їхав козак за Дунай, сказав дівчині  прощай», але надія на те, що коханий повернеться до рідної хатини горить незгасним вогнем.

 Звернувши увагу на колаж «Минуле і сучасне нашого міста», можна сказати, що Нікополь –  козацьке місто! Тут ви можете побачити історичні пам’ятки народу, панорами міста як у минулому,  так і сучасні. Участь дітей у творенні історії Нікополя невід’ємна частинка розвитку нашого міста,  тому як ніколи актуально звучать рядки нашого гімну:

Душу й тіло ми положим за нашу свободу

І покажем, що ми, браття, козацького роду.

 

 

 

  

 

Жителям міста, гостям дуже сподобалася наша композиція. Було сказано багато добрих слів в адресу дитячої творчості нашої школи. Приємно, коли   можна порадувати людей ось такими заходами. 

 

 


 

Виставка до дня міста

 

    

   Композиція виставки скаладася з чотирьох частин:

   1. Панно з квітів.

   2. Ікебана з природнього метеріалу.

   3. Композиція з поробок (природній матеріал)

   4. Стенд з малюнками "Я, моя сім'я і Нікополь".

 

Панно з квітів готували учениці 11 класу:

     - Стамікост Ірина;

   - Картава Марія;

           - Бережна Єлизавета;

         - Ільяшенко Дарина.

  

    Композицію поробок з природнього  матеріалу виконала початкова школа.

 Тематикою виставки було обрано  історичне минуле Сулицько-Лиманської  слободи.

   

   Ікебану з природнього матеріалу виконала 

  учнениця 2 класу Сенчук Єлизавета.

       

 Стенд з малюнками підготували учні 1-6 класів 

 

Хоч зранку йшов дощ, це все рівно не зламало гарного настрою учнів та перехожих. 

Перехожим було дуже цікаво подивитися на порбки наших учнів. Багатьох дітей ця виставка надихнула

на творчість. Майже всі відвідувачі виставки брали з собою фотоапарати, для того щоб сфотографувати найяскравіші моменти і потім, щоб могли відтворити їх власноруч.

    

Мер міста, Р.І. Токар, відмітив виставку школи № 19 як одна з найкращих!!!